Nema pobjede za Exe u Purple Rain

Koji Film Vidjeti?

Exeterovi ragbi junaci sinoć su pali na prepreci u polufinalu jer su podlegli ekipi Durhama koja se sada raduje svom trećem finalu BUCS prvenstva u tri godine.

Teška utakmica između dvije ragbi elektrane završila je rezultatom 36-20 za Durham na mračnom i kišnom Durham City Groundu.

Gradski mlin se nadao malo više od fotografa

To znači da će dečki u ljubičastom otići u Twickenham za dva tjedna u želji da po drugi put u tri godine osvoje BUCS prvenstvo u ragbiju.

Exeterov 1. XV otputovao je u Durham u dobrom raspoloženju nakon što je prošle srijede svladao stare neprijatelje Loughborough 50-31 kod kuće.

No stvari nisu krenule dobro za naše dečke jer su primili pokušaj u roku od četiri minute od početka utakmice. Drugi pokušaj dvije minute kasnije srušio je Exeter 14-0 prije nego što su stigli doći do daha.

Osim samo jedanaesterca, prošlo je 30 minuta igre prije nego što je Exeter ubacio bilo koji značajan bod na ploču, a na poluvrijeme je došlo rezultatom 31-10.

Exeter se nakon poluvremena pojeo u vodstvo Durhama jer su obje strane vidjele kako ljudi griješe. Exeter br. 8 Fraser Bashford postigao je pokušaj jer je probio nekoliko napadača Durhama i postigao pogodak ispod stativa. Bek Ali Chrisholm je svojom magičnom čizmom stavio više bodova na ploču.

To ipak nije bilo dovoljno jer je Durham izdržao tijekom napetih posljednjih deset minuta. Unatoč Exeterovim naporima, domaći su uspjeli prekinuti igru ​​stavljanjem svog kapetana u posljednji pokušaj.

Durham će sada igrati s Cardiff Metom u finalu kod kuće ragbija.